KONST / Litografier / Färglitografi 14666033
nr 1466 6033
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, IKEA Art Event II, offsetlitografi. Signerad. Bildmått: 49x40cm, yttermått inklusive ram: 84x72cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:14:42
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr